טוען רבני – מחיר

טוען רבני מחיר

טוען רבני – מחיר

זוגות רבים העומדים בפני הליך גירושין ורוצים לשכור את שירותיו של הטוען הרבני שואלים את עצמם מה המחיר של טוען רבני?

במאמר הנוכחי נעסוק בשאלה כמה עולה לשכור את שירותיו של הטוען הרבני?

 

המומחיות

המקצועיות של הטוען הרבני הינה בייצוג בבתי הדין הרבניים. לכן לזוגות העומדים בפני הליך גירושין כדאי מאוד לקחת טוען רבני. הוא יודע איך לייצג את הצדדים בצורה הטובה והיעילה ביותר בבתי הדין הרבניים.

השאלה שחוזרת על עצמה לא פעם היא: כמה זה עולה תכלס? כמה עולה לקחת טוען רבני?

 

כמה עולה טוען רבני?

כדי למדוד את התשובה המדויקת לכך, יש להשוות בין 2 אפשרויות. באפשרות הראשונה הלקוח מחליט לקחת טוען רבני. באפשרות השניה הלקוח בוחר שלא לקחת טוען רבני.

כשהלקוח בוחר לקחת טוען רבני, המשמעות היא שהטוען הרבני נלחם בנחישות ובחכמה עבורכם. מכיוון שהוא מכיר היטב את התחום, הוא יודע כיצד לייצג אתכם בצורה שתוביל לניצחון שלכם בבית הדין הרבני.

המחיר של טוען רבני יכול לנוע החל מסביבות 10,000 ש"ח במקרה שתגיעו להסכם גירושין בצורה יעילה ומקצועית. זה גם יכול להגיע לסכומים גבוהים יותר אם יהיה צורך לנהל מאבק משפטי להבטחת זכויותיכם.

לעומת זאת, אם לא תיקחו טוען רבני, המחיר יהיה יקר בהרבה. קרוב לוודאי שתפסידו בניהול ההליך (גם אם אתם צודקים לחלוטין!) ואז ההפסד הכספי והרגשי יהיה יקר בהרבה.

לכן ההמלצה היא לפנות לטוען רבני כדי שייצג אתכם במקצועיות בבית הדין הרבני.

 

טוען רבני זול – יש דבר כזה?

כמו במקצועות רבים, יש טוענים רבניים שמציגים את עצמם כטוענים רבניים זולים. אולם הצלחת ההליך חשוב בהרבה מאשר המחיר של הטוען הרבני. זה לא בהכרח אומר שטוען רבני יקרן הוא טוב יותר מאשר טוען רבני זול. אולם את עיקר הפוקוס בחיפוש טוען רבני כדאי לשים על ייצוג בידי טוען רבני מומלץ ומקצוען.

 

לחצו כאן כדי לקרוא אודות 4 נקודות קריטית בחיפוש אחרי טוען רבני מומלץ.

 

תוכן שיווקי או צורך אמיתי?

בשלב זה אתם אולי חושבים לעצמכם, נו שוין. הוא אומר ככה כי הוא עצמו טוען רבני. לכן הוא רוצה שיפנו אליו כמה שיותר אנשים כדי להרוויח את הכסף…

התשובה היא שלמרות העובדה שלמשרדינו יש את המעטפת הטובה והמושלמת למי שמחפש משרד טוענים רבניים יעיל ועוצמתי. למרות זאת, זה בסדר אם תפנו לטוען רבני אחר. החשיבות הראשונית היא לדעת שכדי לנהל הליך גירושין בצורה נאותה, חייבים לפנות לטוען רבני. זה כמובן יכול להיות בפנייה למשרדינו, אבל זה גם יכול להיות באמצעות פנייה לטוען רבני אחר.

אם אתם בהליך גירושין, אל תחכו. פנו עוד היום לטוען רבני מקצועי שילווה אתכם במסירות וביעילות ויידע להוביל אתכם לניצחון מוחץ בבית הדין הרבני.

תוכן עניינים

לייעוץ חינם השאירו פרטים בטופס

שלא תפספסו

לשיחת יעוץ חינם

נושא הפניה

לפני שאתם יוצאים

שלא תפספסו פגישת יעוץ חינם

נושא הפניה